Maxi top with turtleneck e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 €
Përshkrim
Women's turtleneck top with long sleeves. Single-colour fabric. Maxi fit. Curvy line.
Detajet e produktit
SKU: SAB0051921001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  67% Akrilik 30% Poliamid 3% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë