Leather-effect biker jacket fildish

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
39,99 € 19,99 € -50%
Përshkrim
Women's leather effect padded jacket. Biker model, metal zip fastening and pockets. Slim fit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0059817001S015
Color / Texture: fildish
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Bazë:100% Viskoze Veshje:100% Poliuretan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: fildish