Kup sutienash me efekt ngritje nudo

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
9,99 €
Përshkrim
Kupa silikoni vetëngjitëse për një efekt ngritje. E padukshme nën rroba.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013472001S578
Color / Texture: nudo
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Brenda:100% Poliestër Jashtë:85% Poliamid 15% Elastan Parte Adesiva:100% Silikoni

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: nudo