Këmishë njëngjyrëshe salvia

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
25,99 €
Përshkrim
Këmishë për burra njëngjyrëshe. Model me mëngë të shkurtra me jakë klasike. Mbyllje me komçë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064757001S142
Color / Texture: salvia
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: salvia