Këmishë koreane njëngjyrëshe e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 15,99 € -47%
Përshkrim
Këmishë me mëngë të gjata për burra. Model me jakë koreane, copë njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057916001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  72% Pambuk 28% Lino

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë optike