Këmishë efekt taftaje njëngjyrëshe limon jeshil

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 7,99 € -60%
Përshkrim
Këmishë për gra me copë tafta. Jakë klasike e komça përpara. Linjë casuar, mëngë të gjata e mansheta me komça.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057597001S092
Color / Texture: limon jeshil
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: limon jeshil