Këmishë crop me nyje e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 9,99 € -23%
Përshkrim
Këmishë për vajza me nyje, njëngjyrëshe. Model me mëngë të shkurtra me jakë klasike dhe me palë. Mbyllje me komça e xhepa ballorë. Model crop.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064541001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë optike