Kanotiere me rrudhje anësore bezhë e çelët

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
9,99 € 2,99 € -70%
Përshkrim
Top crop për gra me thurje. Model me dekolte rrumbullake, tiranda të gjera, ushkurë të rregullueshëm tek vithet për të krijuar një efekt rrudhje.
Detajet e produktit
SKU: SAB0059210001S019
Color / Texture: bezhë e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Pambuk 4% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: bezhë e çelët