Kanotierë crop tie dye Var rozë e errët

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 4,99 € -38%
Përshkrim
Kanotierë për vajza me fantazi tie dye. Model me tiranda të gjera e dektolte amerikane. Model crop.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064784001S281
Color / Texture: Var rozë e errët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: Var rozë e errët