Kanotierë crop me stampim grafiti e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 2,99 € -63%
Përshkrim
Kanotierë për vajza me tiranda të gjera e stampim grafiti kudo. Model crop.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064793001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë optike