Kanotierë crop me cut out jeshile mollë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 4,99 € -38%
Përshkrim
Kanotierë për vajza, njëngjyrëshe me tiranda të gjera. Detaj cut out në formë zemre. Model crop.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064794001S333
Color / Texture: jeshile mollë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  95% Pambuk 5% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: jeshile mollë