Jeggings me bel të lartë e të gjera poshtë blu denim mesatare

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 12,99 € -57%
Përshkrim
Jeggings për gra, të gjera poshtë, me bel të lartë, lavazh blu i mesëm, veshje e rregullt.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055738001S352
Color / Texture: blu denim mesatare
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  76% Pambuk 22% Poliestër 2% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: blu denim mesatare