Fustan me dekolte në formë zemre e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
14,99 € 6,99 € -53%
Përshkrim
Fustan me dekolte në formë zemre, për gra, me trupore të rrudhur pas trupit me tel te dekolteja, tiranda të holla, fund në formë kove, gjatës mbi gjunj.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057891001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Pambuk 4% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë