Fustan i shkurtër me fantazi etnike Var rozë fard

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
25,99 € 6,99 € -73%
Përshkrim
Fustan me tiranda të holla, të rregullueshme për gra me motiv etnik. Dekolte e thellë, rrudhje poshtë gjirit. Fund veref me flutur në fund.
Detajet e produktit
SKU: SAB0058507001S883
Color / Texture: Var rozë fard
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: Var rozë fard