Fund sarong me përzierje liri bezhë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 €
Përshkrim
Fund i gjatë për femra në pëlhurë lino dhe viskoze, model sarong.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064276001S018
Color / Texture: bezhë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  86% Viskoze 14% Lino

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: bezhë