Fund me pala njëngjyrësh jargavan

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
19,99 € 12,99 € -35%
The lowest price in the last 30 days 19,99 €
Përshkrim
Fund me pala njëngjyrësh, për gra. Bel i lartë, zinxhir i fshehur te vithet. Pa astar.
Detajet e produktit
SKU: SAB0058532001S090
Color / Texture: jargavan
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  81% Poliestër 16% Viskoze 3% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: jargavan