Fund i gjatë saten e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
25,99 €
Përshkrim
Fund i gjatë për gra me copë efekt saten njëngjyrëshe.
Detajet e produktit
SKU: SAB0066919001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
  • Composition:

    100% Poliestër

  • Larje::
    m
    Larje delikate, maks. 30° C

Size:
Ngjyra: e zezë