Fund i gjatë me çarje jeshile ushtarake

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 7,99 € -38%
Përshkrim
Fund i gjatë për gra me llastik në bel e çarje anësore. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063152001S335
Color / Texture: jeshile ushtarake
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  94% Poliestër 6% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: jeshile ushtarake