Fund cargo prej xhinsi Var blu denim mesatare

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 12,99 € -19%
Përshkrim
Fund i shkurtër për vajza me copë denim. Model cargo me xhepa të mëdha, mbyllje me zinxhir dhe komçë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064545001S407
Color / Texture: Var blu denim mesatare
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: Var blu denim mesatare