English rib-knit top e bardhë lesh

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
17,99 € 7,99 € -56%
Përshkrim
Women's long-sleeved top with crew neckline. English rib-knit. Single-colour fabric. Ribbed trim. Regular fit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055858001S024
Color / Texture: e bardhë lesh
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Akrilik

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë lesh