CZTD01207A21 PARIGINA S105 e zezë

Zgjidhni masën tuaj
4,99 € 2,99 € -40%
Përshkrim
Detajet e produktit
SKU: SAC0010101001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  71% Poliestër 27% Pambuk 2% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë