Curvy single-colour sweatshirt kafe

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 €
Përshkrim
Women's single-colour sweatshirt with a crew neckline. Heavy fabric. Curvy line.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055820001S095
Color / Texture: kafe
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  62% Poliestër 38% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: kafe