Cropped hoodie with varsity lettering bordo

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 12,99 € -35%
The lowest price in the last 30 days 19,99 €
Përshkrim
Women's hoodie with varsity lettering on the front. Heavy fabric, cropped fit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0059986001S041
Color / Texture: bordo
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  65% Poliestër 35% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: bordo