Çorape njëngjyrëshe e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
7,99 €
Përshkrim
Çorape të shkurtra për vajza njëngjyrëshe.
Detajet e produktit
SKU: SAC0012120001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  71% Pambuk 27% Poliestër 2% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e bardhë optike