Bust me sutiena ballkon me dantellë e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
17,99 € 7,99 € -56%
Përshkrim
Bust për gra me sutiena ballkon me tel prej dantelle.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013372001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari përpara:100% Poliamid Mbushja:100% Poliestër Pjesa kryesore:90% Poliamid 10% Elastan Përpara:90% Poliamid 10% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë