Bomber najloni me xhep te mënga salvia

Zgjidhni masën tuaj
59,99 €
The lowest price in the last 30 days 59,99 €
Përshkrim
Bomber për burra me copë najloni njëngjyrëshe. Model me kapuç, mëngë të gjata e xhepa anësorë.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055581001S142
Color / Texture: salvia
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:100% Poliestër Mbushja:100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: salvia