Bomber college stampim sport blu denim e errët

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 8,99 € -70%
Përshkrim
Bomber college për djem me stampim sportiv. Mbyllje me perçina e xhepa anësorë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063353001S351
Color / Texture: blu denim e errët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  63% Poliestër 37% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: blu denim e errët