Bluzë tute stampim race e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
25,99 € 7,99 € -69%
Përshkrim
Bluzë tute për gra, model me jakë rrumbullake. Stampim race dhe efekti ngjyre e njëtrajtshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0065449001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  72% Pambuk 28% Poliestër

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e zezë