Bluzë tute sherpa me të shkruar e kuqe

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
17,99 € 6,99 € -61%
Përshkrim
Bluzë tute për vajza me copë sherpa. Model me jakë rrumbullake dhe mëngë të gjata. E shkruar në pjesën e përparme. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0056475001S130
Color / Texture: e kuqe
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e kuqe