Bluzë tute pa kapuç me stampim sportiv blu marin

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 5,99 € -63%
Përshkrim
Bluzë tute për djem me jakë rrumbullake me stampim sportiv ballor. Copë e hollë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063370001S036
Color / Texture: blu marin
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  65% Pambuk 35% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: blu marin