Bluzë tute pa kapuç me aplikacione rozë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
17,99 € 5,99 € -67%
Përshkrim
Bluzë tute për vajza model me jakë rrumbullake. Aplikacione ballore, copë e hollë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063505001S119
Color / Texture: rozë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  69% Pambuk 31% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: rozë