Bluzë tute mimetike me kapuç e zinxhir Var tytë pushke

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 10,99 € -45%
Përshkrim
Bluzë tute për djem me kapuç e mbyllje me zinxhir. Fantazi mimetike. Copë e hollë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063368001S197
Color / Texture: Var tytë pushke
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  70% Pambuk 30% Poliestër

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: Var tytë pushke