Bluzë tute me zinxhir dhe kapuç e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 12,99 € -57%
Përshkrim
Bluzë tute për burra me copë njëngjyrëshe me kapuç e mbyllje me zinxhir si dhe xhepa ballorë në formë marsupi
Detajet e produktit
SKU: SAB0057918001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  59% Poliestër 41% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e zezë