Bluzë tute me kapuç cianike

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
25,99 € 15,99 € -38%
Përshkrim
Bluzë tute për burra njëngjyrëshe me kapuç
Detajet e produktit
SKU: SAB0053351001S050
Color / Texture: cianike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  60% Poliestër 40% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: cianike