Bluzë tute me kapuç e stampim grafiti Var e bardhë lesh

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 7,99 € -60%
Përshkrim
Bluzë tute për djem me stampim grafiti. Model ma kapuç, copë e hollë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063367001S172
Color / Texture: Var e bardhë lesh
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  70% Pambuk 30% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: Var e bardhë lesh