Bluzë tute me kapuç e shkrime e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
29,99 €
The lowest price in the last 30 days 29,99 €
Përshkrim
Bluzë tute për burra me kapuç, model i mbyllur me xhep e marsup ballor. Detaje shkrimesh ballore dhe tek mëngët. Realizuar me copë të trashë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055618001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  62% Poliestër 38% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë optike