Bluzë tute me kapuç e shkrim gotik para/mbrapa e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 7,99 € -60%
Përshkrim
Bluzë tute për djem, me kapuç e xhepa anësorë. Shkrim gotik ballor dhe mbrapa. Copë e hollë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063530001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  76% Pambuk 24% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë