Bluzë tute maksi pa kapuç me stampim sportiv e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 7,99 € -50%
Përshkrim
Bluzë tute për gra, model me jakë rrumbullake me stampim sportiv ballor. Copë e hollë. Model me masë të madhe.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063217001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  70% Pambuk 30% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e bardhë optike