Bluzë tute maksi me kapuç e zinxhir e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 9,99 € -67%
Përshkrim
Bluzë tute për gra, njëngjyrëshe me kapuç. Mbyllje me zinxhir me xhepa ballorë. Copë e hollë. Model me masë të madhe.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063204001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  70% Pambuk 30% Poliestër

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e zezë