Bluzë tute e trashë me kapuç jargavan e çelët

Zgjidhni masën tuaj
17,99 € 6,99 € -61%
Përshkrim
Bluzë tute për vajza me copë të trashë njëngjyrëshe. Model me kapuç, mëngë të gjata e mbyllje ballore me zinxhir. Xhepa anësorë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0056479001S724
Color / Texture: jargavan e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  66% Poliestër 34% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: jargavan e çelët