Bluzë tute e shkruar kudo e verdhë limon

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
35,99 € 14,99 € -58%
Përshkrim
Bluzë tute për burra e mbyllur me kapuç e ushkurë të stampuar e shkrime njëngjyrëshe.
Detajet e produktit
SKU: SAB0058035001S071
Color / Texture: e verdhë limon
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  56% Pambuk 44% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e verdhë limon