Bluzë tute e hollë njëngjyrëshe e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
25,99 € 9,99 € -62%
Përshkrim
Bluzë tute për burra e hollë me copë njëngjyrëshe, model me jakë rrumbullake, model i rregullt me jakë rrumbullake
Detajet e produktit
SKU: SAB0057921001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  59% Pambuk 41% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë optike