Bluzë tute e gjerë e stampuar rock e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 9,99 € -67%
Përshkrim
Bulzë tute për gra model me jakë rrumbullake me copë të hollë me efekt acid-wash dhe mëngë të gjata. Printim i përparmë në stil rock.
Detajet e produktit
SKU: SAB0065409001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  72% Pambuk 28% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e zezë