Bluzë tute crop me kapuç, zinxhir e stampim futbolli e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
25,99 € 6,99 € -73%
Përshkrim
Bluzë tute për gra ma kapuç. Mbyllje me zinxhir, stampim ballor futbolli. Copë e trashë. Model crop.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064457001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  65% Poliestër 35% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e zezë