Bluzë tute crop me kapuç gri mesatare e përzier

Zgjidhni masën tuaj
19,99 €
Përshkrim
Bluzë tute crop për gra. Model i mbyllur me kapuç. Copë e trashë njëngjyrëshe.
Detajet e produktit
SKU: SAB0061856001S358
Color / Texture: gri mesatare e përzier
Kompozimi dhe larja
  • Composition:

    66% Poliestër 34% Pambuk

  • Larje::
    m
    Larje delikate, maks. 30° C

Size:
Ngjyra: gri mesatare e përzier