Bluzë tute crop me kapuç e zinxhir rozë bubble

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 €
Përshkrim
Bluzë tute për gra, njëngjyrëshe me kapuç. Mbyllje me zinxhir, copë e lehtë. Model crop.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063201001S822
Color / Texture: rozë bubble
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  70% Pambuk 30% Poliestër

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: rozë bubble