Bluzë T-shirt polo njëngjyrëshe rozë pudër e çelët

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 7,99 € -38%
Përshkrim
Bluzë për gra model polo. Mëngë të shkurtra, copë pambuku piquet njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063171001S888
Color / Texture: rozë pudër e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: rozë pudër e çelët