Bluzë T-shirt njëngjyrëshe me masë të madhe cianike

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 3,99 € -50%
Përshkrim
Bluzë për gra me masë të gjerë me jersey të butë prej pambuku. Model me jakë rrumbullake e me mëngë të shkurtra me rizvoltë të qepur. Model me masë shumë të gjerë.
Detajet e produktit
SKU: SAB0052493001S050
Color / Texture: cianike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: cianike