Bluzë T-shirt me palma Var blu marin

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 4,99 € -69%
Përshkrim
Bluzë T-shirt për burra me mëngë të shkurtra. Model me jakë rrumbullake me stampë palme njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0059334001S185
Color / Texture: Var blu marin
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: Var blu marin