Bluzë T-shirt me mëngë me flutur prej tyli lule vile

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
9,99 € 4,99 € -50%
Përshkrim
Bluzë për gra model me jakë rrumbullake. Mëngë të shkurtra me flutura prej tyli. Njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064000001S076
Color / Texture: lule vile
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: lule vile